UBYTOVÁNÍ

    VENKOVNÍ KOTCE

    Pro pejsky zvyklé venku máme připraveny dřevěné  venkovní kotce  se zateplenými boudami a čistou podestýlkou. Psi bydlí po jednom, tak aby každý měl své soukromí. Na procházky chodíme také s každým hostem zvlášť- můžeme se tak pejskům věnovat individuálně a také je tím zajištěna jejich bezpečnost. Kapacita venkovního ubytování je 8 míst, což je zárukou, že s každým pejskem navážeme osobní vztah a on se u nás bude cítit dobře.

      

    PEJSEK V BYTĚ

    Domácí mazlíky rádi přivítáme v bytě. Podmínkou je, že pejsek je čistotný. Je vhodné dodat z domova pelíšek.

 

KRMENÍ

    Hoteloví hosté u nás hlad nemají. Pokud nedostanou vlastní krmení z domova od páníčka, nabídneme jim naše osvědčené granule Happy Dog. Gurmánům, krmeným tradiční stravou, je možné přivézt z domova hotové mražené krmné dávky. Majitelé větších plemen rádi využívají možnost pořídit u nás celé balení krmiva Happy Dog – pejsek tak dostává granule z čerstvě načatého pytle a zbytek si pak odveze s sebou domů.

VENČENÍ

    Pejsky venčíme podle pokynů majitele, jak je pes zvyklý, ale nejdéle po 8 hodinách. U starších pejsků a štěňat se jejich denní režim vždy přizpůsobí jejich potřebám. Venčení a procházky probíhají buď na samonavíjecím vodítku (flexi), nebo volně ve výběhu. Nezapomněli jsme ani na velmi aktivní psy, kterým můžeme nabídnout kondiční trénink ovladatelnosti nebo třeba aportování. To vše po domluvě s majitelem, který ví, co má jeho pejsek nejraději a my uděláme vše pro to, aby se u nás cítil jako doma.