O NÁS

  Jmenuji se Hana Kremlová a psi mě provázejí celý život. Ráda bych zde představila některé z nich a uvedla naše společné výsledky na poli sportovní kynologie. 
 
    S fenou křížence Vendulkou a celočerným německým ovčákem Bertem jsem se věnovala záchranářskému výcviku v Záchranné brigádě plzeňského kraje. Po dosažení potřebného počtu a stupňů úspěšně absolvovaných zkoušek v roce 2006 mi byla Prezidentem Svazu ZBK ČR udělena 3.výkonnostní třída psovoda.
 
    S dobrmanem Gentleman Gill Alary Aslar jsem se dvakrát účastnila MČR dobrmanů a dvakrát se kvalifikovala na MS IDC (mistrovství světa dobrmanů podle mezinárodního zkušebního řádu). V roce 2013 jsme se účastnili MS dobrmanů v Itálii. Tento pes byl také mým parťákem při mém působení v Hasičském záchranném sboru ČR na pozici záchranář - psovod. Připravoval se na složení atestu Ministerstva vnitra ČR v plošném vyhledávání osob. Zúčastnili jsme se spolu různých cvičení a tréninků, z létání vrtulníkem najdete fotku dole.
 
    V rozmezí 2016 - 2018 jsem trénovala s tmavě vlkošedým německým ovčákem Benem Elzet. Od roku 2015 působí v chovu. V únoru 2016 se v USA narodil po Benovi početný vrh štěňat: 5 psů a 5 fen (www.riversideshepherds.com). Přeju jim dobré zdraví a hodné budoucí majitele.

    Ben se 3 roky po sobě kvalifikoval na Mistrovství ČR plemene německý ovčák a v roce 2016 na Mistrovství ČR všech plemen, kde vždy obhájil svou třídu a opakovaně splnil IPO3.

    V roce 2016 a 2017 jsem se psem amerického majitele složila třístupňovou zkoušku IPO 1 - 3 v Německu a dále jsme pokračovali zkouškami národního ZŘ 1.a 2. stupně.